Zastanawiasz się, czy i dlaczego warto nawiązać współpracę z profesjonalną firmą sprzątającą? W tym wpisie przygotowaliśmy dla Ciebie 10 największych zalet tego rozwiązania, które powinny ostatecznie rozwiać Twoje wątpliwości w tym temacie.

1. Mniej spraw na głowie

Przekazanie w ręce specjalistycznej firmy sprzątającej usługi sprzątania biura pozwala zaoszczędzić czas i skoncentrować działania na sprawach priorytetowych dla przedsiębiorstwa, mając jednocześnie gwarancję, że usługa będzie wykonana w sposób prawidłowy i zgodnie z ustalonymi terminami.

2. To Ty decydujesz, kiedy ekipa sprząta Twoje biuro

Nawiązując współpracę z naszą firmą, masz pełną możliwość dostosowania godzin sprzątania biura do swoich indywidualnych potrzeb, tak aby prace porządkowe nie zakłócały funkcjonowania przedsiębiorstwa.

3. Dostosowanie zakresu prac i częstotliwości sprzątania do wyznaczonego budżetu

Zlecenie sprzątania biura profesjonalnej firmie spotka się z elastycznym podejściem do zlecenia. TIP TOP Service każdorazowo dostosowuje zakres oraz częstotliwość prac do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

4. Pewność, że biuro jest sprzątane fachowym sprzętem

Stosowanie właściwie dobranych środków czyszczących zapewni odpowiednią jakość sprzątania przy jednoczesnej optymalizacji czasu pracy. Warto też dodać dostarczanie środków czyszczących jak i zaopatrzenie w artykuły higieniczne pozostaje w gestii serwisu sprzątającego, który monitoruje ich bieżący stan.

5. Współpraca z profesjonalistami

Powierzenie usługi sprzątania biura wykwalifikowanemu personelowi, który posiada wiedzę i doświadczenie, gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi. Większość firm sprzątających posiada ubezpieczenie OC na wypadek ewentualnych szkód. Wypłata rekompensaty za zniszczone mienie firmy jest dużo szybsza i łatwiejsza niż w przypadku szkody wyrządzonej przez pracownika.

6. Obniżenie kosztów wykonania usługi

Outsourcing usług sprzątających jest najczęściej tańszą opcją niż zatrudnienie pracownika, szczególnie w przypadku długofalowej współpracy na jeszcze korzystniejszych warunkach.

7. Oszczędność czasu

Zatrudnienie firmy sprzątającej pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na rekrutację i szkolenie pracownika sprzątającego.

8. Oszczędność czasu cz. 2

Zatrudnienie firmy w miejsce pracownika sprzątającego pozwala zaoszczędzić czas konieczny na nadzór nad czasem pracy i jakością sprzątania. Zwykle firmy sprzątające posiadają koordynatora/opiekuna klienta, który stanowi łącznik z serwisem sprzątającym oraz rozwiązuje ewentualne problemy.

9. Ograniczenie biurokracji i redukcja kosztów 

W przypadku zatrudnienia pracownika na etat istnieje konieczność ponoszenia i rozliczania kosztów związanych ze składkami ZUS, podatkami, urlopami i zwolnieniami lekarskimi.

10. Profesjonalne doradztwo 

Firmy sprzątające chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie profesjonalnego usuwania zabrudzeń.

Jak widać, inwestycja we współpracę z profesjonalną firmą sprzątającą nie tylko w Warszawie, ale i w innych polskich miastach przyniesie Ci wiele korzyści. Zyskasz w ten sposób pewność, że Twoje biuro będzie w dobrych rękach, które zadbają o nie przy pomocy najlepszych środków czyszczących, a jednocześnie pozwoli Ci wygenerować w tym zakresie niemałe oszczędności.

wróć na bloga
602828838
Kontakt