Ponieważ powierzchnie biurowe są każdego dnia są użytkowane przez pracowników oraz klientów, na podłogach, meblach, czy wykorzystywanym sprzęcie, gromadzi się wiele zabrudzeń. Zajmiemy się ich bieżącym usuwaniem. Zadbamy również o czystość w pomieszczeniach sanitarnych i socjalnych. Zakres sprzątania obiektów jest szeroki, Skontaktuj się z nami, a wspólnie ułożymy zakres prac, tak aby każdy zakamarek biura lśnił czystością.

W zależności od powierzchni biura, liczby pracowników oraz indywidualnych potrzeb Klienta, usługi sprzątania biura możemy świadczyć z różną częstotliwością. Możemy zaproponować sprzątanie codzienne, sprzątanie jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy dostosować częstotliwość sprzątania biura zarówno do potrzeb jak i do budżetu Klienta.

Dostosujemy grafik sprzątania biura, aby nie przeszkadzać w realizacji obowiązków zawodowych.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest dbanie o skrupulatność i terminowość wykonywanych prac. Stawiając na współpracę z firmą TIP TOP Service, zyskujesz pewność, że sprzątanie biura zostanie zrealizowane dokładnie i zgodnie z harmonogramem. W przypadku chorób czy urlopów, natychmiast zapewniamy odpowiednie zastępstwo, co gwarantuje ciągłość świadczenia usług sprzątania biur. Bardzo duże znaczenie ma dla nas także kontrola jakości, która opiera się opiece koordynatora oraz na systemie ankiet pozwalających na określenie poziomu satysfakcji Klienta.

Ponieważ cennik sprzątania biura jest sprawą bardzo indywidualną, na którą wpływ ma wiele czynników, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

NASZA OFERTA

Sprzątanie biur Warszawa

Numer kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń !

TIP TOP Service
Monika Policińska-Piast


Biuro:
Izabelińska 36A
05-082 Stare Babice
Telefon: +48 602 828 838
E-mail: biuro@tiptopservice.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – soboty: godz. 8.00 – 20.00


Zapraszamy do kontaktuNAPISZ DO NAS
602828838
Kontakt