Kim jesteśmy, czyli kilka słów o nas…


Jesteśmy niewielką firmą sprzątającą, działającą na terenie Warszawy. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur i mieszkań na terenie takich dzielnic Warszawy jak: Śródmieście, Mokotów, Wola, Ochota, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Białołęka, Ursynów, Wilanów, Włochy, Ursus, Targówek, Praga Północ i Praga Południe.

Współpracujemy z różnymi Klientami, zarówno firmowymi, instytucjonalnymi jak i prywatnymi. Do naszych Klientów, podchodzimy zawsze z szacunkiem i pełnym zaangażowaniem. Wsłuchujemy się w Ich potrzeby i wymagania na które na bieżąco reagujemy. Tworzymy zawsze pozytywne relacje z Klientami, oparte na długoletniej, satysfakcjonującej współpracy.

Podobnie jest z pracownikami. U nas nie ma ludzi z przypadku. Są to osoby współpracujące z nami od lat, obdarzone olbrzymim zaufaniem, solidne, systematyczne, na których zawsze możemy polegać. To profesjonaliści, którzy wykonują swoją pracę na 100%. Mają olbrzymie doświadczenie w sprzątaniu i znają się na swojej pracy, którą wykonują perfekcyjnie, czego dowodem są setki zadowolonych Klientów.

Najczęściej zadawane pytania, czyli jak zacząć…Usługę można zamówić telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy

Nie ma takiej potrzeby! Osoba sprzątająca jest godna zaufania i bierzemy pełną odpowiedzialność za jej działania i powierzone mienie. Konieczne jest jedynie wpuszczenie do mieszkania lub pozostawienie kluczy.

Raczej tak. Można również wyznaczyć osobę, która sprawdzi czy usługa została wykonana prawidłowo. Będziemy również prosić o wypełnienie krótkiej ankiety satysfakcji Klienta.

Koszt sprzątania zależy od powierzchni mieszkania / biura, rodzaju sprzątania i zakresu prac.

Niekoniecznie. Możesz posiadać własne lub zamówić usługę z naszym sprzętem i środkami.

Płatności możesz dokonać przelewem bankowym lub gotówką, po wykonaniu usługi.

Oczywiście! Jeśli jesteś zadowolony z usługi wystarczy, że zgłosisz to nam telefonicznie lub mailowo.

Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, bierzemy pełną odpowiedzialność za ich działania. Posiadamy polisę OC na kwotę 1 000 000 PLN.

Numer kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń !

TIP TOP Service
Monika Policińska-Piast


Biuro:
Izabelińska 36A
05-082 Stare Babice
Telefon: +48 602 828 838
E-mail: biuro@tiptopservice.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – soboty: godz. 8.00 – 20.00


Zapraszamy do kontaktuNAPISZ DO NAS
602828838
Kontakt