Marzysz o czystym i pachnącym domu, ale nie masz czasu lub siły, by samodzielnie zadbać o porządek we własnych czterech ścianach? A może czeka na Ciebie niespodziewana wizyta gości, w związku z czym musisz działać szybko i skutecznie? Zamiast bezradnie rozkładać ręce w takiej sytuacji, zadzwoń do nas i zamów usługę generalnego sprzątania mieszkań i domów w Warszawie. Odzyskasz czas, który możesz poświęcić na chwilę relaksu, przygotowanie dobrej kolacji, pracę lub rozmowę czy kino z bliskimi. Skontaktuj się z nami, a nasi wykwalifikowani pracownicy zjawią się pod wskazanym adresem w wybranym przez Ciebie terminie i kompleksowo zajmą się wysprzątaniem Twojego domu, mieszkania czy apartamentu na Mokotowie, Bemowie, Ochocie, Pradze lub jakiejkolwiek innej dzielnicy w Warszawie. Każda usługa sprzątania domu w naszym wykonaniu jest wykonywana z dbałością o szczegóły oraz przy pomocy sprzętu i detergentów najwyższej jakości. 

Skuteczne sprzątanie mieszkań i domów Warszawa

Zajmujemy się sprzątaniem domów i mieszkań w Warszawie, żeby nasi klienci nie musieli się stresować. Po co Ci dodatkowe obowiązki domowe? Masz od sprzątania profesjonalny zespół fachowców, który swoje zadania wypełni rzetelnie i terminowo. Do wyboru masz dwa rodzaje sprzątania: sprzątanie podstawowe oraz sprzątanie generalne. Możemy się też umówić na sprzątanie na godziny – oferujemy elastyczne plany sprzątania, dostosujemy się do Twoich potrzeb w tym zakresie.

Nie masz środków do gruntownego sprzątania swojego mieszkania w Warszawie? Możesz skorzystać z naszych! To dobre rozwiązanie, jeśli czeka Cię sprzątanie poremontowe lub sprzątanie po wyprowadzce. Masz świadomość tego, że codzienne sprzątanie domu to czynność, której nie jesteś w stanie robić, ale lubisz, jak jest w nim czysto? Nie przepadasz za tym obowiązkiem i szukasz firmy sprzątającej mieszkania? Rozwiązaniem dla Ciebie jest abonamentowe sprzątanie mieszkań w Warszawie – z przyjemnością wyręczymy Cię z tego uciążliwego i czasochłonnego zadania! Po prostu zadzwoń do nas.

Sprzątanie mieszkań Warszawa – odpocznij od sprzątania

Generalne sprzątanie mieszkań to coś, czego wiele osób nie lubi lub po prostu nie ma na to czasu – pozwól nam sobie pomóc i poświęć czas na coś przyjemniejszego niż sprzątanie. Działamy w Warszawie w myśl dewizy: my posprzątamy, Ty odpocznij! Chcemy Ci ułatwić codzienne życie.

Zastanawiasz się, ile kosztuje sprzątanie mieszkania w Warszawie? Wszystko zależy od tego, którą z usług wybierzesz i jaki będzie jej zakres (np. mycie okien), a także od np. metrażu nieruchomości. Inną cenę ma też sprzątanie biur, którym również się zajmujemy jako firma sprzątająca z Warszawy. Działamy m.in. na Bemowie, Mokotowie, Ochocie, Pradze, Białołęce, Ursynowie, Targówku oraz Wilanowie.

NASZA OFERTA

Sprzątanie mieszkań Warszawa

Numer kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń !

TIP TOP Service
Monika Policińska-Piast


Biuro:
Izabelińska 36A
05-082 Stare Babice
Telefon: +48 602 828 838
E-mail: biuro@tiptopservice.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – soboty: godz. 8.00 – 20.00


Zapraszamy do kontaktuNAPISZ DO NAS
602828838
Kontakt