Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur w Warszawie, to zapraszamy do współpracy. Jeśli chcesz zadbać o miejsce działalności swojej firmy w odpowiedni sposób – nie tylko dla komfortu pracowników, ale i zrobienia dobrego wrażenia na klientach czy kontrahentach – zleć usługę sprzątania biura fachowcom. Możemy podjąć cykliczną współpracę w ramach abonamentu, co dla wielu firm jest najwygodniejszym rozwiązaniem – masz zresztą dzięki temu pewność, że za każdym razem biuro będzie wysprzątane tak samo dokładnie. Innym rozwiązaniem jest jednorazowe sprzątanie biura w Warszawie, np. po remoncie lub jego odświeżeniu. Chętnie podejmiemy się również wykonania tylko niektórych prac w ramach sprzątania na godziny. Firmy często decydują się w takim przypadku np. na mycie okien.

Dysponujemy szeroką kadrą wykwalifikowanych pracowników, nowoczesnym sprzętem, środkami czystości najwyższej jakości oraz odpowiednimi mocami przerobowymi, dzięki czemu oferujemy kompleksowe sprzątanie biur na Mokotowie, Ochocie, Bielanach, w Centrum czy jakiejkolwiek innej części Warszawy. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz oraz kiedy nasi pracownicy mogą się u Ciebie zjawić, a my zajmiemy się resztą. 

Dokładne sprzątanie biur Warszawa

Co pomyślisz o biurze, które jest zaniedbane? Wiesz, resztki papieru toaletowego na podłodze, bo ktoś wycierał ręce właśnie nim, a nie suszył je suszarką, plamy na podłodze w kuchni, które ktoś jeszcze dodatkowo zadeptał butami. Jedną z wizytówek firmy jest panujący w niej porządek. Czystość w miejscu pracy jest zresztą gwarancją zadowolenia i większej wydajności pracowników – trudno pracuje się w środowisku pełnym chaosu. To właśnie dlatego zajmujemy się sprzątaniem biur w Warszawie – chcemy, żeby Twoim pracownikom pracowało się lepiej, a klienci czuli się potraktowani z szacunkiem i skupili się na Twojej ofercie, a nie bałaganie w toalecie. Zapewniamy, że:

  • sprzątanie w biurach realizujemy rzetelnie i terminowo,
  • zachowujemy pełną dyskrecję,
  • ponosimy odpowiedzialność za ewentualne szkody – posiadamy ubezpieczenie OC w kwocie 1 000 000 zł,
  • stosujemy najnowszy sprzęt oraz profesjonalne, atestowane środki do sprzątania biur,
  • zatrudniamy tylko profesjonalistów o wysokiej kulturze osobistej,
  • dopasowujemy się do dni oraz godzin wykonywania prac porządkowych, np. sprzątamy wieczorem lub popołudniami.

Dlatego też zapraszamy do skorzystania z oferty firmy sprzątającej biura TIP TOP Service, która działa w Warszawie i takich dzielnicach jak Śródmieście, Mokotów, Wola, Ochota, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Białołęka, Ursynów, Wilanów, Włochy, Ursus, Targówek, Praga Północ i Praga Południe. Zapytaj nas o cenę usługi dla Twojej firmy – nie mamy jednego cennika. Sprzątanie biur to nasza specjalność!

Jako firma sprzątająca oferujemy też inne usługi, w tym sprzątanie mieszkań i sprzątanie poremontowe.

NASZA OFERTA

Sprzątanie biur Warszawa

Numer kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń !

TIP TOP Service
Monika Policińska-Piast


Biuro:
Izabelińska 36A
05-082 Stare Babice
Telefon: +48 602 828 838
E-mail: biuro@tiptopservice.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – soboty: godz. 8.00 – 20.00


Zapraszamy do kontaktuNAPISZ DO NAS
602828838
Kontakt